Blog

Afit mimo provoz!

Afit mimo provoz!

Rezervační systém Afit je z technických důvodů mimo provoz. Velice se všem klientům omlouváme za způsobené potíže. Rezervovat a stornovat lekce můžete na telefonním čísle 602 603 603. Obnovení provozu předpokládáme do konce týdne. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám klidné poslední dny prázdnin.

Vaše myPilates


Letní provoz 2013

Letní provoz 2013

Navzdory meteorologům a jiným skeptikům a pesimistům věříme, že povodně máme již za sebou. Budeme rádi, když cvičením přineseme trochu radosti a slunce do Vašich dnů. Proto již přinášíme informace k letnímu provozu ve studiu a také k akcím, které plánujeme na podzimní měsíce.

Studio myPilates bude v pátek 28. června z technických důvodů otevřené jen v omezeném rozsahu. Snažíme se vyjít vstříc Vašemu zájmu o cvičení, můžete zde však narazit na řemeslníky, prosíme tedy o pochopení a shovívavost.

Po celou dobu letních prázdnin pro Vás máme připravený rozvrh individuálních i skupinových lekcí.

Těší se na Vás tým myPilates

celý článek

Studio při povodních

Studio při povodních

úterý 15:20

Sledujeme pozorně veškeré dění. Věříme, že se situace v Praze již nezhorší a Smíchov zůstane dostupný. Studio je přístupné a v provozu. Soucítíme se všemi, koho povodně nějak zasáhly a kdo se nemohou z různých důvodů na svoji lekci dostavit . Všem ostatním v těchto deštivých dnech nabízíme alespoň trochu rozptýlení se cvičením pilates, přívětivé zacházení a teplý čaj.


Prachatice jsou letos za námi

Prachatice jsou letos za námi

Po dvou letech jsme opět vyrazili na cvičení do hotelu Albatros v Prachaticích. Dostalo se nám všeho, co jsme si slibovali a očekávali - 4 pořádné dávky cvičení, sauna, cukrárna, indická restaurace, vycházka po přívětivě malém náměstí a nakonec i počasí dalo šanci vyrazit na Nordic Walking.

celý článek

Uzavřené skupiny - jaro 2013

Uzavřené skupiny - jaro 2013

Jsme velice potěšeni Vašim zájmem o uzavřené skupiny a také o cvičení na strojích. Do dalších tří měsíců zůstávají zachovány všechny uzavřené skupiny, navíc přibyla pondělní skupina na strojích s Dášou (od 18) a středeční pro začátečníky s Kamilou (od 18).

celý článek

Cvičební víkend v Prachaticích

Cvičební víkend v Prachaticích

Abychom nejezdili pořád do Krkonoš, Monika s Peťulí vás v dubnu lákají na Šumavu, do hotelu Albatros v Prachaticích. Kdo už zde s námi byl, ví, že Prachatice jsou půvabné městečko s vynikající cukrárnou a výbornou indickou restaurací. Přidejte k tomu 4 cvičební bloky Pilates, 1 Nordic Walking a saunu a máte krásný víkend!

celý článek

Uzavřené skupiny - zima 2013

Uzavřené skupiny - zima 2013

V novém roce otevíráme studio ve středu 2.ledna. Uzavřené kurzy začínají až od 7.ledna, zájemce prosíme o platbu nejpozději do začátku kurzu, abychom mohli zaplnit případná zbylá místa. (Lze převodem, bankovní spojení najdete v dolní části stránky.)

celý článek

Nordic Walking TOUR III.

Nordic Walking TOUR III.

Pohybem a dobrou náladou proti podzimním splínům!

V létě jste sice s myPilates na vycházky moc nechodili, ale věříme, že nordic hole nezahálely pod postelí ani v koutě. Na podzim se totiž těší Žaneta Valentová, která ačkoli je u nás ve studiu nová, je zkušenou instruktorkou nejen nordic walkingu, ale i pilates. Přebírá tak pomyslnou štafetu po Peťuli, která se letos bude muset více věnovat svým studijním povinnostem.

celý článek

Uzavřené skupiny - podzim 2012

Uzavřené skupiny - podzim 2012

Od 10.září až do Vánoc máme pro Vás opět několik uzavřených skupin. Od 3.října připravujeme uzavřenou skupinu pro začátečníky (středy od 18:00). V rozvrhu najdete i otevřené skupiny různé pokročilosti.

Kromě toho na Vás čekají workshopy se Sarou Puchowskou nebo Petrou Sojkovou, chystáme Nordic Walking TOUR a ještě máme několik dalších nápadů, kterými Vás během podzimních měsíců překvapíme.

celý článek

Cvičební víkend - Janské Lázně (říjen 2013)

Cvičební víkend - Janské Lázně (říjen 2013)

Na podzim Vás Monika s Peťulí zvou znovu do Krkonoš, abyste s nimi mohli protahovat, posilovat a kroutit se. Luxusní hotel Omnia v Janských Lázních je již vyzkoušenou destinací. Kromě cvičení je samozřejmostí sobotní Nordic walking s Peťulí. Když vám zbyde čas, můžete vyjet lanovkou na Černou horu nebo relaxovat v prostorách hotelu, kde za tímto účelem budete mít k dispozici saunu, bazén a solárium.

celý článek