Port de bras s Luckou Dědičovou

04. 01. 2017
Po dlouhé době přinášíme do studia novinku, která tak úplně nepatří do rodiny pilates. Port de bras je cvičení typu Body& Mind, které vede k uvolnění mysli i těla. Atmosféru dotváří netradiční relaxační hudba s orientálními prvky.
Skupinová lekce port de bras bude probíhat každé úterý od 19:00.

Port de bras je inspirováno prvky jógy a pilates, kdy jednoduché a plynulé sekvence pohybů spojují v souladu s hudbou posturální techniky, balanční cvičení a strečink. Dochází ke zlepšení koordinace, protažení zkrácených a posílení ochablých svalů, mobilizaci páteře a kloubních spojení. Důraz je kladen zejména na správné držení těla a plynulost pohybu.

 

 

Nemusíte se bát, že byste toto cvičení nezvládli. Lekce jsou vhodné pro všechny, není třeba mít základy z jiného sportu či tance, vše se člověk naučí v průběhu lekce.

Každá lekce Port de bras začíná pomalým zahřátím, následuje sekvence jednoduchých prvků, kterou postupně zdokonalujeme po dobu 3 - 4 týdnů. Všechny kombinace pohybů jsou snadno zapamatovatelné a plynule přecházejí jedna ve druhou. Lekci člověk opouští s pocitem podobnému jako po masáži. V podstatě z lekce odlétáte, protože se cítíte lehce, bezstarostně a v dobré náladě...