Letní provoz

08. 06. 2012

Blíží se letní prázdniny a s nimi období dovolených, výletů a pobytů na chalupě. Věříme, že i přesto si uděláte čas na cvičení a že s většinou z Vás se ve studiu setkáme.

Studio myPilates bude v době letních prázdnin zavřené pouze 5.7. a 6.7. Všechny ostatní pracovní dny jsme pro Vás připravili rozvrh individuálních i skupinových lekcí.

Rozvrh

Skupinové lekce budou většinou bez omezení pokročilosti, aktuální rozvrh najdete na stránkách studia nebo
v rezervačním systému Afit. Instruktorky se budou střídat, protože i ony potřebují v rámci dovolených načerpat síly a osvěžit ducha.

Nordic Walking - SUMMER TOUR

Také o prázdninách můžete s Peťulí Dvořákovou svižně zdolávat Kunratický les (v neděli 22.července) nebo pěšinky v Divoké Šárce (v neděli 26. srpna).

Pokud nemáte hole, rádi Vám je zapůjčíme. Pouze je třeba domluvit se na recepci, abychom Vám nachystali přiměřenou velikost.

Přihlášky ve studiu na recepci osobně nebo na čísle 602 603 603.

Nové instruktorky

Přes prázdniny byste v rozvrhu hledali marně Hanku a až na několik málo dní tady nebude ani Monika Šolcová. Naopak se mezi námi objeví nové fyzioterapeutky - Eva Vránová a Katka Kóšová. Po prázdninách se k nim přidá Vanda Páleníková. Věříme, že si najdou své klienty a že se stanou součástí našeho týmu stejně jako před rokem Lucka a Monča.

Víkend s Pilates

hotel Omnia12.-14. října (došlo k posunu původního termínu!) připravujeme ve spolupráci s CK Lenka další víkendové cvičení v Janských Lázních (hotel Omnia), opět s Peťulí Dvořákovou a Monikou Kupkovou. Samozřejmě hole na nordic walking s sebou (nemáte-li, půjčíme), tentokrát nebudou závěje! Zájezd je potřeba uhradit měsíc před odjezdem, tj. nejpozději 10.září.