Letní provoz 2013

06. 06. 2013

Navzdory meteorologům a jiným skeptikům a pesimistům věříme, že povodně máme již za sebou. Budeme rádi, když cvičením přineseme trochu radosti a slunce do Vašich dnů. Proto již přinášíme informace k letnímu provozu ve studiu a také k akcím, které plánujeme na podzimní měsíce.

Studio myPilates bude v pátek 28. června z technických důvodů otevřené jen v omezeném rozsahu. Snažíme se vyjít vstříc Vašemu zájmu o cvičení, můžete zde však narazit na řemeslníky, prosíme tedy o pochopení a shovívavost.

Po celou dobu letních prázdnin pro Vás máme připravený rozvrh individuálních i skupinových lekcí.

Těší se na Vás tým myPilates

Rozvrh

Skupinové lekce budou většinou bez omezení pokročilosti, aktuální rozvrh najdete na stránkách studia nebo
v rezervačním systému Afit. Instruktorky se budou střídat, protože i ony potřebují v rámci dovolených načerpat síly a osvěžit ducha.

Nordic Walking - SUMMER TOUR

nordic walking O prázdninách bychom se rádi vrátili k tradici vycházek s holemi, na kterou pak naváže podzimní Nordic Walking TOUR. Můžete se těšit na 2 letní termíny s novou instruktorkou Janou Vencálkovou (odpolední klienti ji znají z recepce jako vlídnou a usměvavou Janičku).

  • neděle 28.července - Stromovka
  • neděle 1.září - Divoká Šárka

Pokud nemáte hole, rádi Vám je zapůjčíme. Pouze je třeba domluvit se na recepci, abychom Vám nachystali přiměřenou velikost.

Přihlášky ve studiu na recepci osobně nebo na čísle 602 603 603.

Víkend s Pilates

hotel Omnia 11.-13. října 2013 připravujeme ve spolupráci s CK Lenka další víkendové cvičení v Janských Lázních (hotel Omnia), opět s Peťulí Dvořákovou a Monikou Kupkovou. Samozřejmě hole na nordic walking s sebou (nemáte-li, půjčíme), tentokrát nebudou závěje! Přesnější informace včetně termínu najdete zde i ve studiu v nejbližší době.