Léto ve studiu myPilates

01. 07. 2010

Pro většinu z nás přinášejí školní prázdniny a letní měsíce určité odchylky od normálu. Změny se nevyhnou ani letnímu provozu v našem studiu. Ty nejdůležitější, které se týkají Vás, klientů, souvisejí s rozvrhem a s instruktory, kteří s Vámi přes léto budou cvičit.

1.    rozvrh

Až na výjimky budou všechny skupinové lekce v rozvrhu bez rozdělení pokročilosti. Zachovány zůstávají pouze tyto lekce:

  • pondělí - LUNCH EXPRESS (12.15-.13.00)
  • úterý - STROJE (Karolína 7.15-8.10)
  • středa - LUNCH EXPRESS (12.15-13.00)
  • - STROJE (Monika / Karolína 17.00-17.55)
  • - POKROČILÍ (Monika / Karolína 18.00-18.55)
  • čtvrtek - ADVANCED MATWORK (Gábina 7.30-8.25)

Studio je během letních prázdnin o víkendech zavřeno.

2.    instruktoři

S některými instruktory si v létě nebudete moci zacvičit. Většinou zůstávají se svými dětmi nebo čerpají síly, aby se s Vámi po prázdninách - opět čerství a radostní - mohli ponořit do cvičení Pilates. Nehledejte tedy v rozvrhu Jitku Trnkovou, Petru Bramborovou, málokdy zastihnete Elišku, jen nárazově bude Monika. Nicméně i tak zůstává stále mnoho dalších, vždy budete mít s kým cvičit.

 

3.    rezervační systém Afit

Mnoho klientů již využívá REZERVAČNÍ SYSTÉM AFIT. Zdá se, že po počáteční nedůvěře (až hrůze) se systém docela pěkně zaběhl. Alespoň nám to tak připadá. Budeme rádi, když se s námi podělíte o své dojmy. Můžete je například sdělit na recepci nebo využít blog na našich webových stránkách.

Uživatele prosíme, sledujte stav svého účtu, abyste vždy včas doplnili peníze. Jak už jistě víte, systém nedovolí rezervovat lekci, pokud není dostatek prostředků k jejímu zaplacení.

Také bychom rádi upozornili, že zrušit lekci lze nejpozději 12 hodin před jejím začátkem. Poté je již lekce zpoplatněna jako pozdní omluva.

Méně než 12 hodin před začátkem lekce vám systém neumožní ani lekci rezervovat. V takovém případě však můžete zavolat na recepci, kde domluvíte, zda je na lekci ještě volné místo. Recepce může provést rezervaci kdykoli.

 

Jsme tu pro Vás i v červenci a srpnu. Cokoli budete chtít, je třeba si říct.

Léto dle Vašich představ Vám přeje
myPilates