MOTR !!

10. 09. 2014

MOTR je zkratka, která může znamenat leccos. Například Movement On The Roller, MOre Than Roller... Co si vlastně pod touto zkratkou představit? myPilates jako první studio v republice představuje MOTR - všestrannou pomůcku s neomezenými možnostmi využití.

MOTR MOTR MOTR_Group_2

MOTR je ve srovnání s ostatními pomůckami a stroji naprostým nováčkem. První prototyp spatřil světlo světa ve Spojených státech v roce 2010! V krátké době urazil ještě pod názvem Core Fitness Roller nevídanou cestu a ve své dnešní podobě se šíří za hranice Ameriky. Věřte, že cvičení na MOTRu je velmi nakažlivé!

 

Tato výjimečná pomůcka rozvíjí principy Pilates při balančním cvičení i ve funkčním tréninku. V osmi základních pozicích se můžete zaměřit na posilování libovolných částí těla, na koordinaci, horizontální i vertikální rovnováhu, kardio trénink nebo na zvýšení flexibility.

Inovativní design umožňuje volit snadno a rychle ze tří stupňů zátěže. K dalším výhodám MOTRu patří minimální prostorová náročnost a snadná přenositelnost, všechny části lze složit do dutého těla rolleru.

   MOTR_2

MOTR najde své uplatnění u všech klientů, od seniorů po profesionální sportovce. Využijete ho ve fitcentru, snadno ho budete vozit s sebou, pokud jako instruktor jezdíte za klienty, jako klient si ho můžete koupit domů pro své cvičení v soukromí.

První školení na MOTRu proběhlo ve studiu myPilates 21. září 2014.

 

Vydejte se s MOTRem cestou motivace a zábavy!
Termín dalšího školení najdete na stránkách myPilates Academy.