Nové pomůcky ve studiu

01. 05. 2018

Dokonce i my jsme někdy překvapeni, co dalšího, nového a zajímavého se ve světě pilates objeví. Před nedávnou dobou to byl MOTR, který jsme si zamilovali (a mnozí klienti také), nyní do studia přibylo hned několik novinek najednou. Chceme Vám je představit i na našem webu, abyste o nich věděli a mohli se těšit, jak si je v praxi vyzkoušíte...

Bodhi - závěsný systém

Bodhi 2   Bodhi 1  

Bodhi Vás zvedne z podložky. Doslova. Konec cviků na zemi, žádné další ležení na strojích, tentokrát se pilates posunuje do dimenze, kde ještě dusud nebylo.

Systém je tvořen 2 na sobě nezávislými, ke stropu připevněnými provazy. Na jejich koncích jsou poutka, která tak poskytují až 4 závěsné body. Téměř nekonečné množství variant, jak tělo vychýlit z rovnováhy, přináší do cvičení hravost, kreativitu a nové výzvy.

Žádný jiný závěsný systém neumožňuje tak komplexní trénink stability, síly, rovnováhy, propriocepce a flexibility.

 

Yamuna® Foot Wakers

Wakers 1

Všichni znáte naše "půlmíčky" nebo žluté, pichlavé sensybally. Yamuna® Foot Wakers v sobě spojují vlastnosti obou. Všimnete si jich díky jejich zlaté barvě, přitáhnou vaši pozornost a nakonec neodoláte, musíte si zkusit po nich šlapat...

První reakcí bývá zděšení. "Yamuny" píchají, tlačí, někdy dokonce bolí více než všechno ostatní. Ale jak napovídá jejich název, probudí vaše nohy. Zezačátku trénink opravdu vyžaduje kázeň a sebeovládání, ale jakmile si zvyknete, přichází závislost. Stačí denně 5-10 minut a vaše nohy budou navždy zdravé, funkční a spokojené.

Wakers 2

Pokud se rozhodnete, že chcete mít Yamuna® Foot Wakers k dispozici doma ke každodennímu tréninku, můžete si je koupit u nás ve studiu. Sada dvou "zlatých ježků" obsahuje také DVD s programem, který vaše nohy zbaví bolesti. Posílíte-li nohy, posílíte celé tělo.

 

Duet

Duet 3 Roller sám o sobě je jednou ze základních pilates pomůcek. Ale co když spojíte dva rollery k sobě? Získáte jedinečný povrch pro cvičení vleže, na břiše, vsedě i na boku.

Díky mimořádně intenzivní zpětné vazbě si můžete během cvičení lépe uvědomovat své tělo a zpřesnit tak provádění jednotlivých cviků a pozic.

Myofasciální masáž je samozřejmým bonusem, který s sebou rollery vždy přinášejí.

Duet 2Duet 1