Podzimní novinky

27. 09. 2013

O většině novinek, které jsme pro Vás ve studiu připravili, jsme Vás informovali emailem i ve studiu pomocí letáků. Zde přinášíme souhrn pro případ, že jste něco přehlédli nebo jste si nestihli vše přečíst.

 

 

 

 

Happy Hours také o víkendu - sleva 10%

Happy Hours Zvýhodněná cena platí na všechny víkendové lekce včetně nedělní skupiny bez omezení pokročilosti v 17 hodin. Lekce si můžete rezervovat obvyklým způsobem v rezervačním systému nebo Vám ráda pomůže recepce.

Pilates in English

Wednesdays at 11 a.m. and Thursdays at 7 p.m.

We would like to invite English speaking clients to group lessons in English. Meet new friends, enjoy pilates, pay less money than for an individual lesson! Czech clients are welcomed as well.

(Lekce bez omezení pokročilosti jsou vedeny v angličtině, ale vítáme i české klienty, kteří jazyk nevnímají jako nepřekonatelnou překážku.)

Nové instruktorky, noví recepční

Odpolední klienty vítají noví recepční - vlídná Míša a usměvavý Honza. Věříme, že je práce u nás bude těšit a že k Vám budou vstřícní a ochotní.

Mezi instruktorky se během letních prázdnin zařadila Petra a Marika, od září můžete v rozvrhu najít také Naďu a Aničku. Přejeme jim, aby si brzy získaly Vaši důvěru a jejich se lekce se plnily spokojenými klienty.

Pondělí 28.října

Přestože je státní svátek, v omezeném rozsahu cvičíme! Rozvrh na tento den najdete v rezervačním systému.

Nordic Walking

Opět jsou zpátky nedělní dopoledne s nordic holemi! I podzimní počasí má něco do sebe - zem voní deštěm a pomalu se rozpouštějící jinovatkou, spadané listí vybarvuje koberce v parcích, svěží vzduch šimrá v nose a chlad probouzí z lenivosti. Termíny a lokality najdete na samostatné stránce.

Bonusový poukaz pro klienty individuálních lekcí

Bonusový poukaz

Pokud si v průběhu jednoho měsíce přijdete zacvičit alespoň 4x na individuální lekci, můžete na recepci požádat o vystavení bonusového poukazu pro další osobu na cvičení ve dvojici. Přiveďte kamarádku (partnera, dceru...), abyste jim nemuseli jen vyprávět, jak se v myPilates cvičí. Více informací Vám ochotně sdělí recepce.