Přes léto cvičíme v náhradních prostorách

30. 06. 2016

Tohle léto bude jiné, než všechna předchozí. Studio myPilates je pro Vás ve stávajících prostorách otevřené od roku 2007. Nakupujeme nové pomůcky, vzděláváme se, přicházejí k nám noví instruktoři, ale prostory kromě několika malování žádné zásadní změny nedoznaly. Nadešel čas.

Připravujeme rozsáhlou přestavbu včetně výměny oken. Chceme, aby nové studio pro Vás bylo nejen čisté, ale aby fungovalo ještě lépe než dosud. Stavební úpravy bohužel nedokážeme realizovat, aniž bychom zcela zavřeli studio. Provoz studia ve stávajících prostorách ukončíme 30. června.

Hodně z vás mělo zájem o cvičení i během letních prázdnin. Proto jsme se snažili zajistit na dobu přestavby studia náhradní prostory. Podařilo se a cvičit můžeme v baletní škole Coppelia v přízemí budovy. U hlavní recepce půjdete doprava, na konci chodby hned vedle Expresky nás v létě najdete. Výhodou tohoto prostoru je jeho umístění v přízemí, kde by se nám mohlo podařit přečkat letní vedra ve snesitelnějším ovzduší, než jaké obvykle panuje ve studiu :-)

Provoz bude značně omezený, ale zachováme aspoň občas skupinové cvičení (vždy bez omezení) a samozřejmě individuální lekce. Rozvrh bude nepravidelný, prosíme, sledujte ho v Afitu. Omezený bude i provoz recepce.

Využívejte tedy Afit i k přihlašování a stornování lekcí. Telefon bude sloužit především pro SMS zprávy. Snažili jsme se vyjít vstříc zájemcům o cvičení, věříme, že budete shovívaví s tímto kompromisním řešením. Předpokládáme, že se nám podaří otevřít od začátku září. O aktuální situaci Vás budeme včas informovat newsletterem.

Přejeme vám všem hezké léto a věříme, že se spolu s námi budete těšit na nové myPilates, ze kterého zůstanou původní jen instruktorky :-)