Reportáž z POT Londýn

29. 05. 2015

Hanka Bauerová letos navštívila Pilates on Tour v Londýně, každoroční událost, kterou by měl každý pilates nadšenec aspoň jednou v životě navštívit. Tento event se koná na různých místech světa. V rámci Evropy se odehrává v Londýně a Benátkách. Hanka se s námi podělila o své zážitky.

 

 

 

Hanka

Hanka Bísková Osobně jsem se této akce zúčastnila poprvé a musím říci, že jsem si splnila více snů najednou. Kde jinde se Vám poštěstí potkat na jednom místě tolik odborníků a instruktorů z řad široké pilates rodiny, než právě na Pilates on Tour, kterou pořádá společnost Balanced Body (USA). Celé tři dny si můžete užívat jedinečné workshopy, získávat nepřeberné množství nových informací, nápadů a inspirace, sdílet Vaše zkušenosti s lidmi z oboru, navazovat nové kontakty, potkat mnoho zajímavých lidí, vyzkoušet si různé nové pilates pomůcky a v neposlední řadě obdivovat krásy Londýna.

I přes poměrně slušně nabitý program vám určitě zbyde i nějaký ten čas na relaxaci, ale díky výborné atmosféře a skvělé organizaci rozhodně nepocítíte únavu ani se nebudete nudit. Konference vždy začíná nepovinným ranním workoutem, kde si můžete vybrat z  množství otevřených hodin. Poté vás čeká úžasná snídaně, dopolední uzavřený workshop na vámi vybrané téma, obědová pauza, další volitelný otevřený workout a na závěr tříhodinový odpolední uzavřený workshop. K celé akci jsou připojeny různé doprovodné programy, jako jsou přednášky týkající se metody pilates či večerní párty, takže opravdu nezbývá moc prostoru pro nudění se.

Já jsem si pro tento rok vybrala následující sestavu:

Sobota 25.5.

Ranní workout - Arc Barrel - Ann Toran

Výborná, dynamická hodina, plná inspirace. Ann je velmi zábavná a komunikativní.

Dopolední workshop – Bodhi ropes - Joe

Bodhi ropes jsou obměnou TRX a absolutně mě nadchly. Zábavné, silové a Joe byla skvělá.

Polední workout – Orbit - Ann Toran

Pro mě zajímavá zkušenost, opět úžasná Ann a mnoho srandy.

Odpolední workshop – MOTR - Portia Page

Portia je nepřekovatelná, energická, zábavná a velmi inspirativní. V kombinaci s MOTRem tak vznikla jedna z nejlepších hodin, které jsem v  Londýně absolvovala.

Neděle 26.5.

Ranní workshop – Mindful MAT – Tom MCCook

Lekce na „obyčejné“ podložce doplněná spoustou nových nápadů. Do sestav jsme začlenili therabandy, Franklin bally, Foam Roller. Spoustu jednotlivých pilates cviků jsem díky Tomovi povýšila na cviky, při kterých si extrémně protáhnete tělo, cíleně posílíte jednotlivé svalové skupiny či dokážete klientovi detailně, ale snadno vysvětlit, co přesně po něm chcete a co by měl na svém těle vnímat.

Polední workoutMOTR – Dawne Likhodedova

Při této hodině jsem se pořádně zapotila. MOTR je jednoduše úžasná pomůcka na cvičení pilates. Hodina byla velmi dynamická, proložená cardio aktivitami a doplněná o posilování a trénink stability.

Odpolední workshop jsem již nestíhala. Kvůli Londýnského maratonu jsem raději vyrazila na letiště s předstihem a dobře jsem udělala, jindy hodinová cesta mi trvala přes 3 hodiny :-)

Už teď vím, že na Pilates on Tour se určitě vypravím i příští rok. Děkuji tímto svému domovskému studiu myPilates, že mě v mém nadšení podpořili a vybásnili mi POT až do nebes. Tak jsem tedy jela. Měli pravdu a stálo to za to!

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie