S sebou na chalupu, s sebou na prázdniny...

11. 05. 2011

Teploty nám konečně daly jasně najevo, že léto se blíží. Přichází doba dovolených, kdy opuštíte Prahu a pilates jde stranou. Ale nemusí tomu tak být! Máme plný sklad nových pomůcek. Čekají na Vás rollery, míče i therabandy. Arc barrely a Magic circly prodáváme spolu s DVD, které Vám bude průvodcem po cvičení s danou pomůckou.

Co bylo...

Pilates a problémy dolních končetin

Na konci dubna ve studiu myPilates proběhl již třetí z řady odborných seminářů s Mgr. Gabrielou Jakešovou. Tentokrát byl zaměřen na problematiku dolních končetin.

G.Jakešová - III.odborný seminář (duben 2011) G.Jakešová - III.odborný seminář (duben 2011)

Kurz Reformer 2

O týden později, první květnový víkend, se vyučoval na strojích kurz Reformer 2 (certifikovaný Balanced Body University), pochopitelně pod vedením zkušené Gábiny Davídkové. Nálada byla vynikající, kromě fotek rádi přinášíme i pochvalnou odezvu:

Reformer 2 (květen 2011) Reformer 2 (květen 2011)

"Líbil se mi úvod, sepsání očekávání. Úžasná byla parta lidí, pro nás výhoda, že jsme byli malá skupina. Na vše bylo dostatek času a nebyl problém se domluvit na nepatrných změnách v organizaci.
Gábina je profesionál, umí vše předvést, umí vysvětlit, umí člověka navést a tak člověk neodchází jako úplný blbec, když určitý cvik nezvládne.
Skvělá byla i v organizaci, když viděla, že už jsme unavené, změnila tón hlasu nebo přebrala iniciativu.
Super byl závěr soboty, kdy po dlouhém dni následovala relaxace.
Co mi chybí je odšťavovač, dala bych si koktejlík nejlépe ananas.
Díky za vše, je mi u vás dobře, ráda se sem vracím :-) "

Petra SOJKOVÁ

Co je...

smart-roller Možná jste již také měli příležitost seznámit se s posledním hitem dysbalančního (nerovnovážného) cvičení. Ve studiu máme „na vyzkoušení“ 2 fialové rollery, které mají zploštělý tvar. Mnohé cviky jsou na nich pohodlnější. Rádi se od Vás dozvíme, jak jste s touto novinkou spokojeni.

Co bude...

S ohledem na prázdniny a dovolené nebude možné v letních měsících udržet stálý rozvrh. Prosíme Vás
o zvýšenou pozornost při rezervování Vašich lekcí v Afitu.

A co bude ještě potom?

Mgr. Gabriela Jakešová V průběhu léta připravujeme několik dalších novinek a překvapení. Trochu bychom chtěli zkrášlit studio a plánujeme i rozšíření naší spolupráce s Mgr. Gábinou Jakešovou. Určitě se na podzim můžete kromě jiného těšit na další z řady odborných seminářů
s touto vynikající fyzioterapeutkou.

 

 

Hezké léto přeje Vaše myPILATES