Zaskočil Vás podzim?

15. 09. 2010

Děti už ráno chodí s aktovkami do školy, počasí je zcela výmluvné a dovolenou máme již nejspíš všichni za sebou.

PŘEPADL NÁS PODZIM!

Nemusíte zoufat, myPilates pro Vás nachystalo několik akcí a novinek, s pomocí kterých si můžete podzim užít nejen pilatesovsky. K nejdůležitějším přidáváme pár slov:

Jóga

Od října zařazujeme do rozvrhu každé úterý a čtvrtek od 19 hodin skupinovou jógu. Lekce povede Jarka Sedláčková, zkušená "jogínka" :-) Začneme s nepříliš silovou verzí powerjógy, která rozvíjí rovnováhu (abychom stále byli věrni stylu Body and Mind). V případě zájmu jsme připraveni rozšířit naše aktivity tímto směrem (ranní lekce, další druhy jógy atd.).

Workshopy

První podzimní workshop máme již za sebou. Aktuálně se můžete přihlásit na další dva:

  • Fit Ball a Theraband - 3.října s Gábinou Davídkovou a Sarou Puchowskou
  • Choreography in Pilates & Challenging BOSU - 6.listopadu povede Auke Hieminga (Holandsko).

Charitativní bazar

Před rokem touto dobou se myPilates podílelo na dobročinném bazaru, jehož výtěžek byl věnován Dětskému domovu Charlotty Masarykové. Podobnou akci chystáme také letos v říjnu. Sledujte naše stránky.

Cvičební víkend v Krkonoších

15.-17.října pojedeme do Špindlerova Mlýna do hotelu Adam. Tentokrát se o Vaše těla postarají
Monika a Gábina Jakešová. Přihlášky nejpozději do 22.9. na recepci.

Nová tvář v myPilates

V týmu myPilates uvítáme od 27.října novou instruktorku Veroniku. Ačkoli je Veronika mladá, má za sebou obsáhlou fyzioterapeutickou praxi a jako instruktorka Pilates získala své vzdělání a certifikát ve Spojených státech. V nejbližší době najdete její profil i na internetu, ale přihlásit se na její lekci můžete již nyní.

Nuda o víkendu?

Nemáte-li během pracovních dnů dost času na Pilates, můžete chodit cvičit i o víkendu. Zatím jsme tu pro vás každou sobotu 9-14.

Hezký podzim přeje myPilates