Cvičení pro děti a rodiče

Hra a pohyb jsou přirozenými potřebami a patří k základním aktivitám v životě dítěte. Lekce povede zkušená instruktorka Petra Sojková, která se řadu let věnuje plavání s dětmi a své působení časem rozšířila i na "suchozemské" cvičení. Svoje lekce vede Petra zábavnou formou za pomoci písniček a básniček, ale také dává dětem prostor pro jejich vlastní kreativitu a fantazii.

Cvičením si děti rozvinou své pohybové dovednosti, naučí se nové, zdokonalí koordinaci pohybu, trénují rovnovážné polohy a zlepšují orientaci v prostoru. Důležitou úlohu hraje cvičení v kolektivu také při utváření charakterových vlastností dítěte.

cvičení s dětmi

Cvičení dětí do 8.měsíce věku

Cílem lekcí je především podpora pohybového vývoje dítěte vhodnými pomůckami a hračkami. Pro správný pohybový rozvoj je také velice důležité zacházení s dítětem ze strany rodičů. Proto instruktorka v průběhu hodin vysvětluje, jak by rodiče měli děti správně zvedat a nosit, jaké polohy jsou pro děti vhodné a přirozené a naopak čeho se vyvarovat. Správná manipulace s dítětem bude nejen rozvíjet jeho pohybové dovednosti, ale bude chránit rodiče od bolesti zad a mnohých dalších obtíží.

Na lekcích je rodič spolu s dítětem. Součástí lekce je cvičení po porodu, které usnadní maminkám návrat do kondice, posiluje pánevní dno a často i pomáhá změnit dosavadní chybné pohybové stereotypy.

Díky malým skupinkám (maximálně 5 dětí) může být přístup instruktorky velmi individuální.

cvičení s dětmi

Cvičení dětí od 9.měsíce do 3 let

V tomto věku jsou děti velmi čilé a vnímavé, nemohou se nasytit podnětů. Lekce napomáhají rozvoji jejich hrubé a jemné motoriky, řeči i sluchu. Rodiče získají náměty a nápady, které mohou využít doma.

Maximální počet dětí ve skupině je 5 a stejně jako u nejmenších jsou rodiče na lekcích nejen pasivními pozorovateli, ale aktivně se účastní cvičení, her a práce se svými dětmi. Společně strávený čas je pro děti i rodiče významným přínosem.

cvičení s dětmi cvičení s dětmi

Rozvrh

Snažíme se vyjít vstříc zájemcům o tyto lekce a sestavujeme rozvrh tak, aby co nejvíce vyhovoval potřebám malých dětí. Pokud máte zájem se zúčastnit cvičení dětí s rodiči, kontaktujte nás emailem na adrese info@mypilates.cz nebo na telefonním čísle 602 603 603.

Více fotografií z těchto lekcí najdete zde.Individuální lekce přes internet

Nabízíme možnost cvičit s vybranými instruktorkami z domova. Spojíme se s Vámi přes internet formou video hovoru.

Cena lekce 650 Kč (resp. 800 Kč za Master instruktorky), délka 55 minut.

V případě zájmu nás kontaktujte na monika@mypilates.cz.


PortDeBras skupina ONLINE!

V úterý v 17 hodin proběhne ONLINE skupinová lekce PortDeBras s Luckou formou videokonference!

Cena lekce 200 Kč. Přihlaste se ze svého účtu v Intui. Pokud nejste našimi členy, kontaktujte monika@mypilates.cz.


Mimořádné opatření

Studio od pondělí 16.3. až do odvolání ruší veškeré lekce.

Všem klientům přejeme, aby si stejně jako Joe Pilates zachovali pozitivní mysl a silnou imunitu proti všemu zlému. Věříme, že se brzy ve zdraví sejdeme.


Pilates online

Nenecháme vás v tom! Oblékněte legíny a tílka, vytáhněte karimatky, odsuňte židle do kouta a pusťte si nás z internetu.