Intenzivní kurz REFORMER 1 (červenec 2012)

17. 09. 2012

Během prázdnin se studio rozhodně nevyprázdnilo, jak by mohlo napovídat období dovolených. Nestihli jsme sklouznout do ospalého letního lenošení, protože probíhaly intenzivní kurzy Matwork a Reformer Instruktor.

Rádi připouštíme, že doslova obrovský zájem o letní intenzivní kurzy nás nejen potěšil, ale trochu nám i zalichotil.

Vybrali jsme si cestu důkladné a pečlivé výuky, současně nabízíme vstřícný a co nejvíce individuální přístup ke studentům. Také chceme, aby se ve studiu líbilo jak našim klientům, tak účastníkům kurzů. Příjemné prostředí a přátelská atmosféra nejsou pro nás pouhými slovními obraty. Věříme, že za dlouhá léta existence studia jsme dokázali vybudovat vlídné místo, kam se všichni (včetně instruktorů) rádi vrací.

Děkujeme Vám všem, kteří se u nás účastníte kurzů, seminářů či workshopů, za Vaši přízeň. Vaše spokojenost a to, že se vracíte, jsou nám největší odměnou. Přejeme Vám, ať Vás baví život s pilates tak jako nás.

Gábina Davídková a team lektorů

 

"Super atmosféra, předání informací bylo srozumitelné a přitom zábavnou (zajímavou) formou. Připrava do role instruktora se vším všudy."      (Vanda Páleníková, kurz Mat 1)


Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie