myPilates ACADEMY

myPilates ACADEMY najdete na Smíchově v budově Ženských domovů, v 5.patře (kontakt).

Společnost myPilates ACADEMY byla založena v roce 2009, na základě potřeby poskytovat v České republice vysoce kvalifikované vzdělání v oboru Pilates.

Studio myPilates ACADEMY

Původně existovalo studio Body Style Prague (otevřeno v roce 2003), které však svou činnost soustředilo především na samotné cvičení Pilates s klienty. V roce 2008 si Body Style Prague vybrala ke spolupráci americká společnost Balanced Body (největší světový výrobce a distributor Pilates vybavení), jejíž součástí je Balanced Body University (BBU) s dlouholetou tradicí v oblasti Pilates vzdělávání. Aby mohlo studio Body Style Prague rozšířit své aktivity, stalo se součástí myPilates ACADEMY. Hlavní aktivity této společnosti se dělí mezi provoz Pilates studia v Ženských domovech, pořádání certifikovaných kurzů ve spolupráci s BBU a organizování vzdělávacích seminářů a workshopů v oblasti Pilates.

Studio myPilates ACADEMY

Co dnes studio myPilates nabízí:

  • téměř 150m2 určených pro maximální kvalitu cvičení a pohodlí klienta
  • 1 sál pro skupinové cvičení s pomůckami (Foam Roller, BOSU, Arc Barrel, Magic Circle, Theraband, MOTR aj.)
  • 1 sál plně vybavený Pilates stroji z USA (Reformery vybavené Konnectory a Chairs i pro skupinové lekce, Trapeze Table, Ladder Barrel)
  • 1 tzv. klinická místnost určená pro fyzioterapii, masáže nebo individuální cvičení
  • ve všech sálech je dostupná široká škála lehkého náčiní a pomůcek
  • vysoce profesionální vedení zkušených a certifikovaných instruktorů

 Studio myPilates ACADEMY

Studio myPilates ACADEMY Studio myPilates ACADEMYOd 17.5. opět otevřeno!

Za dodržení bezpečnostních hygienických pravidel můžete opět chodit cvičit! Otevřeli jsme pro vás individuální lekce a skupiny na Reformerech. Rozvrh ještě upravujeme, aktuální situaci vždy najdete v Intui  nebo se informujte na recepci 602 603 603.


Prodej pomůcek

Ve skladu máme plno cvičebních pomůcek, které můžete využít při cvičení doma.

Můžete zakoupit nejen Magic Circle, Roller nebo Arc Barrel, ale také ponožky, míče a míčky, podložky a další. Objednávejte na e-shopu.