myPilates ACADEMY

myPilates ACADEMY najdete na Smíchově v budově Ženských domovů, v 5.patře (kontakt).

Společnost myPilates ACADEMY byla založena v roce 2009, na základě potřeby poskytovat v České republice vysoce kvalifikované vzdělání v oboru Pilates.

Studio myPilates ACADEMY

Původně existovalo studio Body Style Prague (otevřeno v roce 2003), které však svou činnost soustředilo především na samotné cvičení Pilates s klienty. V roce 2008 si Body Style Prague vybrala ke spolupráci americká společnost Balanced Body (největší světový výrobce a distributor Pilates vybavení), jejíž součástí je Balanced Body University (BBU) s dlouholetou tradicí v oblasti Pilates vzdělávání. Aby mohlo studio Body Style Prague rozšířit své aktivity, stalo se součástí myPilates ACADEMY. Hlavní aktivity této společnosti se dělí mezi provoz Pilates studia v Ženských domovech, pořádání certifikovaných kurzů ve spolupráci s BBU a organizování vzdělávacích seminářů a workshopů v oblasti Pilates.

Studio myPilates ACADEMY

Co dnes studio myPilates nabízí:

  • téměř 150m2 určených pro maximální kvalitu cvičení a pohodlí klienta
  • 1 sál pro skupinové cvičení s pomůckami (Foam Roller, BOSU, Arc Barrel, Magic Circle, Theraband, MOTR aj.)
  • 1 sál plně vybavený Pilates stroji z USA (Reformery vybavené Konnectory a Chairs i pro skupinové lekce, Trapeze Table, Ladder Barrel)
  • 1 tzv. klinická místnost určená pro fyzioterapii, masáže nebo individuální cvičení
  • ve všech sálech je dostupná široká škála lehkého náčiní a pomůcek
  • vysoce profesionální vedení zkušených a certifikovaných instruktorů

 Studio myPilates ACADEMY

Studio myPilates ACADEMY Studio myPilates ACADEMYUvítáme v týmu nové instruktory

V našem týmu je volné místo pro instruktorku pilates (ideálně se znalostí cvičení na strojích Reformer). Uvítáme mezi námi i studenty fyzioterapie. Rozsah a forma spolupráce dle dohody. V případě zájmu a pro více informací kontaktujte Gábinu Němečkovou na emailu gabriela@mypilates.cz.


Prodej pomůcek

Ve skladu máme plno cvičebních pomůcek, které můžete využít při cvičení doma.

Můžete zakoupit nejen Magic Circle, Roller nebo Arc Barrel, ale také ponožky, míče a míčky, podložky a další. Objednávejte na e-shopu.