Vánoční dárkový poukaz

  • Dárkový poukaz udělá radost těm, kteří chtějí cvičit, ale potřebují motivovat do začátku.
  • Potěší ty, kteří chodí cvičit pravidelně a pilates se stalo součástí jejich života.
  • Inspiruje ty, které bolí záda a ještě se nerozhodli, co proti tomu udělat.
  • Dárkovým poukazem jednoduše nikdy nic nezkazíte!

Na poslední chvíli

Právě Vám někdo z blízkých řekl, že nejlepší vánoční dárek je dárkový poukaz na cvičení pilates? Ve studiu už nás nezastihnete, ale máme řešení! Dárkový poukaz si můžete sami vytisknout, vyplnit a připravit pod vánoční stromeček. Náležitou částku uhradíte do konce roku převodem na účet 184586594/0300 (do poznámky uveďte jméno toho, pro koho bude poukaz určen). Poukaz bude platný od okamžiku připsání peněz na náš účet.

Pro jistotu nás můžete kontaktovat emailem, abychom si potvrdili, že vše proběhlo v pořádku.

Jak dárkový poukaz vyplnit?

Dárkový poukaz lze použít  na uhrazení  libovolné kombinace služeb, které studio myPilates nabízí (cvičení individuální nebo ve skupině, masáž, vzdělávací workshop nebo seminář). V takovém případě vyplňte částku, kterou následně uhraďte na výše uvedený účet.

Stejně tak lze poukaz vystavit na jakoukoli pomůcku z našeho eshopu. V tom případě uhraďte částku, která je uvedena na stránkách eshopu, a do poukazu vyplňte název pomůcky.

Pokud se budete chtít pro jistotu poradit, zastihnete nás na recepčním telefonu 602 603 603 nebo na emailu info@mypilates.cz.

Stačí jen kliknout na obrázek...

darkovy poukaz - vytiskni si sam.JPG

Spokojené a radostné Vánoce Vám i Vašim blízkým přeje myPilates!Uvítáme v týmu nové instruktory

V našem týmu je volné místo pro instruktorku pilates (ideálně se znalostí cvičení na strojích Reformer). Uvítáme mezi námi i studenty fyzioterapie. Rozsah a forma spolupráce dle dohody. V případě zájmu a pro více informací kontaktujte Gábinu Němečkovou na emailu gabriela@mypilates.cz.


Prodej pomůcek

Ve skladu máme plno cvičebních pomůcek, které můžete využít při cvičení doma.

Můžete zakoupit nejen Magic Circle, Roller nebo Arc Barrel, ale také ponožky, míče a míčky, podložky a další. Objednávejte na e-shopu.