Vánoční dárkový poukaz

  • Dárkový poukaz udělá radost těm, kteří chtějí cvičit, ale potřebují motivovat do začátku.
  • Potěší ty, kteří chodí cvičit pravidelně a pilates se stalo součástí jejich života.
  • Inspiruje ty, které bolí záda a ještě se nerozhodli, co proti tomu udělat.
  • Dárkovým poukazem jednoduše nikdy nic nezkazíte!

Na poslední chvíli

Právě Vám někdo z blízkých řekl, že nejlepší vánoční dárek je dárkový poukaz na cvičení pilates? Ve studiu budeme do 21. prosince, do té doby Vám poukaz rádi připravíme a domluvíme se na způsobu předání. Pro případ, že už je kapr ve vaně a my už nejsme k zastižení, máme řešení! Dárkový poukaz si můžete sami vytisknout, vyplnit a připravit pod vánoční stromeček. Náležitou částku uhradíte do konce roku převodem na účet 184586594/0300 (do poznámky uveďte jméno toho, pro koho bude poukaz určen). Poukaz bude platný od okamžiku připsání peněz na náš účet.

Pro jistotu nás můžete kontaktovat emailem, abychom si potvrdili, že vše proběhlo v pořádku.

Jak dárkový poukaz vyplnit?

Dárkový poukaz lze použít  na uhrazení  libovolné kombinace služeb, které studio myPilates nabízí (cvičení individuální nebo ve skupině, masáž, vzdělávací workshop nebo seminář). V takovém případě vyplňte částku, kterou následně uhraďte na účet myPilates.

Stejně tak lze poukaz vystavit na jakoukoli pomůcku z našeho eshopu. V tom případě uhraďte částku, která je uvedena na stránkách eshopu, a do poukazu vyplňte název pomůcky.

Pokud se budete chtít pro jistotu poradit, zastihnete nás na recepčním telefonu 602 603 603 nebo na emailu info@mypilates.cz.

Stačí jen kliknout na obrázek...

darkovy poukaz - vytiskni si sam.JPG

Spokojené a radostné Vánoce Vám i Vašim blízkým přeje myPilates!Rozšiřujeme pracovní kolektiv

Přijmeme do našeho teamu novou recepční. Jedná se o práci na DPP (cca 10-15hod týdně), převážně v odpoledních a večerních hodinách. Ideální pro studenty.

Požadujeme:

  • vynikající komunikační schopnosti, příjemné vystupování a pečlivost
  • dobrou znalost práce na PC (MS Excel, Office, internet)
  • AJ na komunikativní úrovni
  • dobré organizační schopnosti
  • úsměv na tváři

V případě zájmu a pro více informací kontaktujte Gábinu Němečkovou na emailu gabriela@mypilates.cz.


Nejbližší úvodní lekce

Skupinová úvodní lekce probíhá každou středu od 19.00 hodin (55 minut / 300 Kč). Absolvování úvodní hodiny je nezbytné, abyste se mohli účasnit skupinového cvičení v rámci lekcí dle rozvrhu. Přihlásit se můžete na čísle 602 603 603.


Uvítáme v týmu nové instruktory

V našem týmu je volné místo pro instruktorku pilates (ideálně se znalostí cvičení na strojích Reformer). Uvítáme mezi námi i studenty fyzioterapie. Rozsah a forma spolupráce dle dohody. V případě zájmu a pro více informací kontaktujte Gábinu Němečkovou na emailu gabriela@mypilates.cz.


Zakládáte studio?

Poradíme vám, jak na to. Máme zkušenosti s výběrem vhodného prostoru, upozorníme vás na možná úskalí provozu, pomůžeme vám zvolit správné vybavení. Kontaktujte Gábinu Němečkovou, která s vámi probere možnosti a podělí se o zkušenosti s vedením studia.


Nové pomůcky

V poslední době přibylo do studia několik nových pomůcek: Bodhi, Duet a Yamuna® Fitness Wakers. Rozhodli jsme se Vám je představit v samostatném článku.