Powerhouse aneb Centrum síly

Tento termín budete na lekcích Pilates slýchat stále velmi často. Jak už samotný název vypovídá, jedná se oblast, ze které vychází síla potřebná k provádění cviků.

Zjednodušeně lze říci, že se toto centrum síly nachází v oblasti pánve a dolní části břicha. Vy ho při cvičení musíte aktivovat za pomoci zapojení hlubokých břišních svalů. Každý cvik v Pilates začíná aktivací centra síly a veškeré další pohyby vycházejí z tohoto pevného středu Vašeho těla. Zapojení centra síly spolu se správným dýcháním budete v úvodních hodinách trénovat především.Nejbližší úvodní lekce

Skupinová úvodní lekce probíhá každou středu od 19.00 hodin (55 minut / 300 Kč). Absolvování úvodní hodiny je nezbytné, abyste se mohli účasnit skupinového cvičení v rámci lekcí dle rozvrhu. Přihlásit se můžete na čísle 602 603 603.


Uvítáme v týmu nové instruktory

V našem týmu je volné místo pro instruktorku pilates (ideálně se znalostí cvičení na strojích Reformer). Uvítáme mezi námi i studenty fyzioterapie. Rozsah a forma spolupráce dle dohody. V případě zájmu a pro více informací kontaktujte Gábinu Němečkovou na emailu gabriela@mypilates.cz.


Zakládáte studio?

Poradíme vám, jak na to. Máme zkušenosti s výběrem vhodného prostoru, upozorníme vás na možná úskalí provozu, pomůžeme vám zvolit správné vybavení. Kontaktujte Gábinu Němečkovou, která s vámi probere možnosti a podělí se o zkušenosti s vedením studia.


Nové pomůcky

V poslední době přibylo do studia několik nových pomůcek: Bodhi, Duet a Yamuna® Fitness Wakers. Rozhodli jsme se Vám je představit v samostatném článku.