Masáže

Aroma relaxační masáž

Relaxační masáž slouží k uvolnění těla a mysli, odstraňuje stres a napětí, zmírňuje bolesti zad a ztuhlost šíje, přináší zklidnění a osvěžuje celé tělo. Prostřednictvím měkkých technik spolu s nejkvalitnějšími aroma oleji navozuje masáž stav vnitřní harmonie a přinese Vám to pravé uvolnění. Odpočiňte si...

Medová masáž / Detoxikační masáž

Tato silně detoxikační a revitalizační masáž používá speciální techniku hmatů, která je podpořena účinky léčivých a čisticích látek obsažených v medu. Odstraňuje únavu a vyčerpání, stimuluje činnost celého organismu. Po masáži je cítit velmi příjemné zahřátí kůže a osvěžení těla i mysli. Pro začátek je dobré absolvovat kůru v rozsahu 10 aplikací - 1 x týdně. Později stačí udržovat 1 x měsíčně.

Klasická rekondiční masáž s prvky sportovní masáže

  • pro svaly krku
  • pro svaly krku a zad
  • celková rekondiční masáž

Tento typ masáže vychází ze soustavy masážních hmatů s regeneračním nebo preventivním účinkem. Masáž je vhodná zejména jako úvodní přípravná část pro regeneraci páteře či kloubů končetin, která může být následně prováděna fyzioterapeutkou.

Při masáži se mechanicky odstraňují zrohovatělé povrchové vrstvy kůže, čímž dochází k uvolnění vývodů mazových a potních žláz. Podpoří se tak prokrvení kůže, urychlí se vyprazdňování povrchových žil a lymfatických cest. Dochází ke zlepšení látkové výměny, v hlubších tkáňových vrstvách je možné masáží rozrušit i srůsty (v podkožním vazivu, v okolí kloubů a v průběhu šlach). Hnětení pozitivně ovlivňuje svalový tonus, zvyšuje svalovou výkonnost, snižuje bolest a zlepšuje funkci svalů. Masáž má celkový účinek na zlepšení průtoku krve, stav centrálního nervového systému a činnost srdce.

 
Prodej pomůcek

Ve skladu máme plno cvičebních pomůcek, které můžete využít při cvičení doma.

Můžete zakoupit nejen Magic Circle, Roller nebo Arc Barrel, ale také ponožky, míče a míčky, podložky a další. Objednávejte na e-shopu.