Anička Gabrielová

Anička Gabrielová

Co Vám o sobě povím?

Jsem správně střelená holka, studentka fyzioterapie, závislá na kvalitním pohybu. Snažím se svoje tělo trénovat nejrůznějšími způsoby, ráda běhám, tančím, jezdím na kole, lyžích, prostě ráda dělám cokoli, při čem mám prázdnou hlavu bez starostí a dobrý pocit z pohybu. Nejvíc jsem se našla v kickboxu, kde si člověk parádně zařádí. Jakmile mám chvilku volna, nejradši spinkám pod tlustou vrstvou peřin. Miluju sluníčko, svoje dva pejsky a mám úchylku v nakupování bot. A co mám nejradši? Aktivně strávený čas s partou skvělých lidí :)


Proč cvičím Pilates?

V dnešní době je svět jeden velký spěch. U nás ve studiu čas plyne jinak. Pomaleji. Člověk se potká s pozitivními lidmi, příjemně si zacvičí a zklidní se. Neustále se ženeme za tím být lepší a nejlepší, při pilates se ale naučíme vnímat a mít rádi svoje tělo. Přesně to mě láká. Krom toho si člověk v podstatě jednoduchou cestou odpomůže od nejrůznějších pohybových problémů.


Můj nejoblíbenější cvik?

Mám ráda výzvy a tak sebe i svoje klienty trápím na některých pokročilých cvicích. Moc se mi líbí například Roll Over. Z těch jednodušších si vždycky ráda zablbnu u Rolling like a ball.