Mirka Hibšová

Mirka Hibšová

Telefon: 720 360 163
E-mail: hibsova.mirka@gmail.com

Kde mě najdete?

www.cafepilates.cz


Co Vám o sobě povím?

Vystudovala jsem francouzské gymnázium a mám bakalářský titul ze sociologie a genderových studií, ale ani jeden obor mě neuchvátil natolik, abych se mu věnovala dál. Od té doby, kdy jsem jako klient začala se cvičením pilates, jsem věděla, že to je směr, kterým se chci vydat. Cesta k certifikátu instruktorky byla sice lehce trnitá a stále neskončila (protože pilates je studium na celý život, díky bohu za to :))), ale stále mě baví a naplňuje a usvědčuje v tom, že to je jedno z mých nejlepších rozhodnutí.
Jsem člověk perfekcionista, věci chci mít dokonalé a potřebuji v nich vidět smysl, proto mi pilates vyhovuje. Chtěla bych tento pohled předat i svým klientům a klientkám - vědět, proč a co cvičí, jaký mají cviky smysl a co se děje s jejich tělem.

Mimo pilates miluju cestování, pěší turistiku, kolečkové brusle nebo lyže. Když už jsem chvíli v klidu, většinou čtu knížky a chodím po kavárnách, protože dobrá káva je moje slabost. A zbožňuju kočky, jsou to úžasná, charismatická zvířata, ladná a pružná - skoro jako by cvičily pilates odjakživa :)))


Proč cvičím Pilates?

Když jsem ještě na střední škole odcházela ze své první hodiny pilates, byla jsem naprosto nadšená. Cítila jsem se skvěle a postupem času odezněla i bolest zad, kvůli které jsem na cvičení šla. A v tu chvíli začala moje "závislost".
Pilates mi dodává tolik energie a s každým novým kurzem mě uchvacuje víc a víc. Bonusem je to, že při cvičení se člověk soustředí opravdu sám na sebe a na to, co cvičí, tím pádem nemyslí vůbec na nic jiného :)


Můj nejoblíbenější cvik?

Nedokážu říct jen jeden cvik. Ráda si dám hodinu se cviky z pre-pilates, ale neodmítnu ani náročnější lekci pro pokročilé. Snažím se na sobě hlavně pracovat, protože stále vidím, že je kam se posouvat a zlepšovat se.