Katka Pechlátová

Katka Pechlátová

Co Vám o sobě povím?

Podle přátel jsem pohodářka, máloco mě rozhodí/rozčílí, neumím zvýšit hlas (od svých klientů často slýchám pochvalu hlasového projevu), moje děti by určitě nesouhlasily! Ráda čtu, miluju procházky, hory, léto, slunce a vůni moře. Snažím se pěstovat rozličné pokojové i zahradní rostliny a mám velkou radost, když se zadaří a rostliny se mají k světu a neuhynou (i to se občas stane).


Stejně jako všechny moje kolegyně pilates miluji. Otevřel mi zcela nové obzory, které se stále rozšiřují, a baví mě čím dál víc.

Na svých lekcích často využívám pomůcky. Když se rozhodnu pro tu nejdostupnější – vlastní tělo, jsou moji klienti překvapeni a snaží se mě přesvědčit, že bych měla přidat i nějakou tu pomůcku „skutečnou“. Jak myslíte, že to dopadne? Přijďte si pro odpověď na workshop!

Proč cvičím Pilates?

Pilates mě nadchl. Mám ráda pohyb a celý život jsem hledala cvičení pro sebe, nevyhovoval mi ani aerobic, ani jóga či jiná cvičení. Pak jsem potkala pilates a byla to láska na první a každou další lekci. Vždy jsem odcházela s pocitem, že lekce byla ušitá pro mě a zaměřila se na moje problematická místa. 


Můj nejoblíbenější cvik?

Mám je ráda všechny, poslední dobou asi stovka, která má i bez pomůcek velký počet variací a umí pěkně potrápit.