Jak si můžete ve studiu zacvičit

Ve studiu myPilates ACADEMY si můžete vybrat z několika různých typů lekcí.

  • Pokud již máte svůj klientský účet, můžete si lekce rezervovat v on-line rezervačním systému Intui. Lekce zde můžete libovolně kombinovat (individuální i skupinové, skupinové na podložkách i na strojích).
  • Pokud ještě nejste našimi klienty a nemáte svůj účet, rezervujte si lekce na recepci, a to buď osobně při návštěvě studia nebo telefonicky na číslech 602 603 603.

V rámci individuální lekce můžete vytvořit uzavřenou skupinu dvou nebo více osob, které budou docházet cvičit společně. Můžete se vzájemně motivovat a povzbuzovat s kolegyní z práce, s kamarádkou či s partnerem. Zůstávají zachovány výhody individuální lekce (např. časová flexibilita), přitom zaplatíte za lekci méně.

Ve skupinové lekci na strojích budete cvičit na Pilates Reformerech. Všechny stroje (včetně EXO Chairs), které jsou ve studiu k dispozici, jsou od společnosti Balanced Body, amerického výrobce Pilates strojů a pomůcek s dlouholetou tradicí, který je leaderem na světovém trhu.

Na skupinové lekce se může přihlásit maximálně 5 klientů (na Reformery 4 klienti).

Nemáte s Pilates žádné zkušenosti? Máte za sebou první lekce a jste zahlceni spoustou nových pocitů? Přečtěte si, co Vás čeká, pokud Začínáte s Pilates. Najdete zde odpovědi na mnohé Vaše otázky, užitečné rady, jak cvičit, a snad i povzbuzení do další „práce“ s Vašim tělem.Nejbližší úvodní lekce

Úvodní lekce na podložce probíhá každou středu od 19.00 hodin (55 minut / 300 Kč).

Úvodní lekce na Reformeru se koná každé pondělí od 19.00 hodin (55 minut / 400 Kč).

Absolvování úvodní hodiny je nezbytné, abyste se mohli účasnit skupinového cvičení v rámci lekcí dle rozvrhu. Přihlásit se můžete na čísle 602 603 603.


Uvítáme v týmu nové instruktory

V našem týmu je volné místo pro instruktorku pilates (ideálně se znalostí cvičení na strojích Reformer). Uvítáme mezi námi i studenty fyzioterapie. Rozsah a forma spolupráce dle dohody. V případě zájmu a pro více informací kontaktujte Gábinu Němečkovou na emailu gabriela@mypilates.cz.


Zakládáte studio?

Poradíme vám, jak na to. Máme zkušenosti s výběrem vhodného prostoru, upozorníme vás na možná úskalí provozu, pomůžeme vám zvolit správné vybavení. Kontaktujte Gábinu Němečkovou, která s vámi probere možnosti a podělí se o zkušenosti s vedením studia.