top of page
  • Facebook
  • Youtube
  • Instagram

LEKTOŘI MyPilates

Stále se učím a hledám nové cesty, jak nejen své klienty, ale také studenty posouvat dál v oblasti zdraví a terapie pohybem. Měla jsem to štěstí a taky trochu odvahy učit se od těch nejlepších v oboru pilates ve světě a jako své poslání považuji vzdělávat budoucí i již praktikující instruktory a lektory, kteří se ode mě chtějí a mají co naučit. Tréninková pestrost, variabilita cviků a dlouholeté zkušenosti jsou to, čím obohacuji každý vzdělávací program.

Gabina Troja studio.jpg
Lucka Seifertova.jpg

Lucie
Seifertová

Každý, kdo mě zná, ví, že vše co dělám, dělám s láskou, úsměvem na rtech a na sto procent! To stejné platí i o předávání znalostí a zkušeností studentům našich kurzů. Věřím, že profesionální a přesto osobní a empatický přístup v rámci vzdělávacích aktivit je to nejvíc, co jako lektor mohu předávat dál. Navíc mě to samotnou nutí na sobě neustále pracovat a prohlubovat své znalosti a dovednosti.

HOSTUJÍCÍ LEKTOŘI

Monika Kupková

Na pilates mě oslovila preciznost, důkladnost cvičení, kdy zdánlivě jednoduchý cvik vyžaduje velkou míru koncentrace a dokonalou souhru celého těla. Vždy mě bavilo objevovat své tělo, rozumět mu a začít s ním opravdu žít. Od toho byl už jen krůček k tomu, abych se pokusila šířit toto „osvícení pohybem“ dál. Cesta od klienta mě dovedla až k nejvyššímu pilates vzdělání. Své vědomosti a zkušenosti se s nadšením snažím sdílet dál. A protože k mým nejoblíbenějším cvikům řadím cviky náročné na udržení rovnováhy, tak je obsah mých workshopů spíše určen již pokročilým lektorům i veřejnosti.

monika_kupkova_update.jpg
sojkova_uprava_AI.jpg

Petra Sojková

Mou doménou je zdravý životní styl, zábava, mátový čaj s medem a rodinná pohoda u krbu. Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu, obor dětská sestra a přes dvacet let jsem se věnovala plavání a pohybové výchově dětí. Moje další životní cesta vedla k pilates, který mi v kontextu všech předchozích zkušeností začal nabízet rozvíjení stávajících aktivit novým a velmi zajímavým směrem. S oblibou trénuji s klienty, kteří mají specifické obtíže, jsou po úrazech, nebráním se cvičení s dětmi a moje parketa je trénink s těhotnými ženami a ženami po porodu či s klienty s diastázou. Všechny tyto poznatky z praxe mě baví předávat dál a vzdělávat kolegy, instruktory, kteří jsou otevření novým možnostem a obzorům v pilates.

Radka Westerkamp

Někdy v roce 2000, když jsem ještě profesionálně tančila a žila v Praze, jsem se začala učit pilates. Studovala jsem tehdy taneční pedagogiku klasického tance na pražské HAMU a hledala metodu, která by tanečníkům nahradila trénink, když rehabilitují po zraněních. První kroky mě zavedly do Vídně, do studia Bodyhood. Certifikát Pilates Matwork a strojů jsem získala v roce 2005 ve Finsku. Balanced Body Master teacherem pro matwork a stroje jsem se pak stala v roce 2009.

 

Po letech zkušeností v tomto oboru jsem hledala i další cesty a metody. Po vyzkoušení rolfingu a po krátkém studiu osteopathie v Mnichově jsem se nakonec rozhodla pro metodu Yamuna® Body Rolling a Yamuna® Foot Fitness. První je spojením tréninku a masáže pomocí speciálních míčů různé velikosti, druhé představuje účinné cviky na chodidla s pomůckami Foot Wakers.

 

Život bez zdravého pohybu je pro mě nepředstavitelný, abych byla šťastná a silná, musím se ve svém těle cítit dobře. Snažím se, aby se i moji klienti cítili ve svém těle dobře a spokojeně, prostě jako doma.

westerkamp-radka_update.jpg
bottom of page