top of page
  • Facebook
  • Youtube
  • Instagram

MŮJ PŘÍBĚH

Jak to začalo

S Pilates jsem se seznámila před více než dvaceti lety. Počáteční nedůvěru vůči této metodě, danou možná i mým fyzioterapeutickým vzděláním, jsem překonala především díky tomu, že jsem si vyzkoušela cvičení na svém vlastním těle.

 

Po nějaké době následovalo školení v zahraničí a tehdy jsem začala chápat, čím je pilates tak výjimečný. Učila jsem se přemýšlet nad lidských tělem a pohybovou aktivitou jinak. Spíš než na bezhlavé formování postavy jsem se zaměřila více na kvalitu cvičení a vnímání sebe sama. Uvědomovala jsem si součinnost mezi cvičením pilates a dýcháním. Pochopila jsem obrovskou možnost využití této metody v běžném každodenním životě i při sportovních aktivitách. Tím začala moje cesta.

 

V roce 2002 jsem založila studio Body Style Prague, které bylo předchůdcem dnešní myPilates ACADEMY. Mým hlavním cílem bylo nabídnout kvalitní cvičení v přátelském duchu a kulturním prostředí. S nárůstem popularity této metody se aktivity studia rozšířily o vzdělávací programy. To vedlo až ke změně názvu společnosti.

 

Současná myPilates ACADEMY nabízí nejen individuální a skupinové cvičení, ale také pravidelné workshopy, kde představujeme novinky ve světě pilates. Tyto jsou vedeny špičkovými lektory z Čech i zahraniční. Nejdůležitější část vzdělávacího programu tvoří dlouhodobé instruktorské kurzy, kde absolvent získá mezinárodní certifikát od Balanced Body, nejprestižnější pilates společnosti na světě. Přestože jsem získala mnoho zkušeností v oblasti pilates, nestydím se říct, že se stále učím a učit se budu. Díky spolupráci s Balanced Body mám možnost setkávat se s nejlepšími cvičiteli na světě a učit se od nich. Své poznatky předávám nejen svým klientům prostřednictvím individuální lekcí, ale také svým studentům. Právě jejich mnohdy nový pohled mě obohacuje a posouvá dál. Pilates je dlouhá a zajímavá cesta, a to mě na něm přitahuje.

 

Budu ráda, pokud vás zájem o tuto metodu dovede do myPilates ACADEMY a cvičení pilates se pro vás stane radostí, výzvou, tajemstvím, nadějí a možná i cestou.

fyzioterapeutka, lektorka Pilates

a zakladatelka prvního Pilates studia

v ČR

Gabina Troja studio.jpg
bottom of page